• Konečné tabulky soutěží družstev mládeže 2017

V lerošním roce se mládežnickým družstvům z naší oblasti příliš nevedlo. Na stupně vítězů se pouze 2x dostalo družstvo mládeže Golf Clubu Greensgate (dýšina) . V Poháru klubů-smíšená družstva do 16 let obsadilo toto družstvo 3.místo a v NM ČR družstev do 18 let 2.místo.

Konečné tabulky soutěží družstev mládeže v kategoriích 14, 16 a 18 let naleznete ZDE

Děkujeme všem družstvům, která se účastnila finálových kol, za reprezentaci.


Autor: R.Běláč

 • Kvalifikace MČR družstev mládeže 2017

V sobotu 27.5. proběhla na hřišti v Sokolově kvalifikace Mistrovství ČR družstev mládeže do 14 let. Kvalifikaci mělo hrát 7 týmů, ale po odřeknutí družstva Hluboké se o tři postupová místa utkalo  šest družstev. Vzhledem k tomu, že se ale jednalo také o B a C týmy, postupovaly děti ze všech zůčastněných klubů. Tedy GC Karlovy Vary, Royal GC Mar.Lázně a Greensgate GC. Finále se hraje v Telči.

Autor: R.Běláč

 • Přihlašte své družstvo do soutěží ČGF

Formulář přihlášky do soutěží družstev ČGF je všem klubům ČGF rozesílán na jejich oficiální mailové adresy a dále je k dispozici na webových stránkách ČGF v sekci Dokumenty STK ke stažení. Tento formulář obsahuje detailní pokyny k vyplnění a podání včetně výše startovného pro rok 2017. Pozor, aby družstvo bylo do příslušné soutěže přijato, vyplněná přihláška musí být zaslána nejpozději do 30. dubna 2017 na e-mailovou adresu olga.masova@cgc.cz a současně musí být také do 30. dubna 2017 na v přihlášce uvedený bankovní účet CGC připsáno jeho startovné. Do soutěží družstev ČGF lze přihlásit jeden tým mužů, jeden tým žen a nově od roku 2017 neomezený počet týmů do všech čtyř soutěží družstev mládeže ČGF (do 14 let, do 16 let, chlapci do 18 let a dívky do 18 let).
 
Dokumety ke stažení v pdf:   přihláška do soutěží    a    pokyny ke startu 2017
 
Autor: R.Běláč
 • Konečné tabulky  M ČR družstev mládeže 2016

Konečné tabulky všech soutěží družstev mládeže pro rok 2016 naleznete  ZDE 
 
Letošních soutěží družstev mládeže se zůčastnilo 110 družstev. Nejlepších výsledků dosáhl klub Golf Klub Plzeň Dýšina, který postoupil do všech čtyř finálových klání a dvakrát stál na stupních vítězů.
 
Autor: R.Běláč
 • Vítězství družstva Golf Klub Plzeň-Dýšina v Poháru klubů 2016

Ve dnech 2.-4.8.2016 proběhlo na hřišti Darovanský Dvůr mistrovství ČR družstev mládeže do 16 let. Výborného úspěchu dosáhli hráči a hráčky Dýšiny, kteří potvrdili po vítězství v kvalifikaci, roli jednoho z favoritů a stali se mistry ČR pro r.2016. V semifinále porazili jednoho ze spolufavoritů, družstvo Hodkoviček, až v rozstřelu na třetí jamce. Finále  pak již bylo jejich  jasnou záležitostí. Gratulujeme.
 
Autor: R.Běláč
 
 • Seznam družstev pro kvalifikace mládeže 2016

Zde naleznete všechna družstva mládeže, která se přihlásila do kvalifikací pro r. 2016. Do finálové části vždy postupují vždy první dvě družstva  z kvalifikační skupiny.
 
 
Autor: R.Běláč
 
 
 • Konečné tabulky  M ČR družstev mládeže 2015

Finálovou částí  družstev mládeže, která proběhla 18.-20.8. v Olomoci, byl uzavřen letošní soutěžní riok pro mládežnické soutěže družstev. Z našeho regionu určitě zaslouží pochvalu družstva GK Plzeň-Dýšina a Royal GC Mariánské Lázně. GK Plzeň-Dýšina obsadil 2.místo  M ČR družstev žáku do 14 let a Royal GC Mariánské Lázně obsadil taktéž 2.místo v M ČR družstevdívek do 18 let.
Kompletní výsledky kvalifikací a finálových částí všech soutěží naleznete ZDE
 
Autor: R.Běláč
 
 
 • Výsledky kvalifikacích M ČR družstev mládeže 2014

V prvních týdnech měsíce července proběhly na hřištích Sokolov, Mladá boleslav  a Darovanský Dvůr kvlifikace družstev mládeže do 14,16 a 18 let. V letošním roce kvalifikace poprvé proběhly v novém modelu,kdy spolu hrály družstva z oblastí Západ A a B, a to vždy o čtyři postupová místa.  Výsledky ukázaly velkou převahu družstev z Prahy, neboť většinu postupových míst obsadily pouze družstva z hlavního města. 
Z oblasti Západ A se kvalifikovalo pouze v kategorii dívek do 18 let družstvo Mar.Lázní a chlapců do 18 let družstvo K.varů. V kategoriích do 14 a 16 let vyšla naše oblast na prázdno.
 
autor: Běláč
 
 • Změna v kvalifikacích M ČR družstev mládeže

Pro rok 2014 došlo k výrazné změně v systému kvalifikačních soutěží M ČR družstev mládeže. Pro kvalifikace byly spojeny regiony do dvou oblastí Západ a Východ. Z každé oblasti postoupí do finále 4 nejlepší družstva. Region Západ A byl spojen se Západem B.
Termíny kvalifikací jsou: 1.7.  M ČR družstva 14 let - SOKOLOV
                                    1.7. M ČR  družstva 18 let chlapci - BEŘOVICE
                                    1.7. M ČR  družstva 18 let dívky - MLADÁ BOLESLAV
                                    9.7. M ČR  družstva 16 let  -  DAROVANSKÝ DVŮR
autor: Běláč
 • Seznam družstev pro soutěže v r.2013

Seznam družstev přihlášených do soutěží družstev dospělých i mládeže naleznete ZDE

 • Kvalifikace družstev mládeže 2012 byly ukončeny

11.7.2012 byly kvalifikací družstev do 16 let ukončeny boje o postup do finálové části mistrovství ČR družstev mládeže. Účast si v závěrečné finálové části, které se zúčastní 8 nejlepších týmu z ČR, zajistili většinou tradiční kluby.

Kvalifikace družstev mládeže MČR do 14 let - postoupily Royal GC Mar.Lázně a GC Karlovy Vary, kdy družstvo K.Varů získalo postup o jedinou ránu před Sokolovem

Kvalifikace družstev mládeže MČR do 16 let - postoupily týmy Dýšiné a  GC Karlových Varů

Kvalifikace družstev dívek MČR do 18 let -  postoupily GC Karlovy Vary a Royal GC Mar.Lázně 

Kvalifikace družstev chlapců MČR do 18 let -  postoupily Royal GC Mar.Lázně a GC Karlovy Vary

 

Autor: Běláč

 • Kalendář turnajů mládeže ČGF 2012

Zde naleznete předběžnou verzi turnajů a akcí pro děti a mládež, které jsou započítávany do žebříčků ČGF a jsou pořádány ČGF  nebo obslaství STK ČGF.

 Kalendář mládeže 2012-01-15.pdf (97,5 kB)

 • Změna v termínech kvalifikací družstev mládeže 2012

Z důvodu kolize termínů u kvalifikací mistrovství ČR družstev mládeže do 18 let a mistrovstvím evropy jednotlivců do 18 let došlo ke změně termínů a umístění kvalifikací družstev mládeže.

 • MČR družstev do 16 let Západ A se uskuteční 11.7.2012 na hřišti Dýšina.
 • MČR družstev do 14 a 18 let Západ A se uskuteční 24.6.2012 na hřišti Alfrédov.

Autor: Běláč