Počáteční  tabulky soutěží družstev mládeže 2023.

Předpokládané kluby v soutěží družstev mládeže pro letošní rok naleznete ZDE

Konečné tabulky soutěží družstev mládeže ČGF 2022

Celkový přehled kvalifikací jednotlivých regionů a vítěze kategorií v soutěžích družstev mládeže naleznete ZDE.
Nejlepšího výsledku dosáhly děti a mládež RGA Greensgate v Poháru klubů do 16 let sedmým místem a GC Karlových Varů taktéž sedmým místem soutěži družstev dívek do 18 let.

Známe postupující z Kvalifikace mládeže MM ČR U 14 pro r.2022.

V úterý 12.7. proběhla na hřišti Darovanský Dvůr regionální kvalifikace družstev mládeže, která se hraje společně se Západem B. Zvítězily děti GC Hodkovičky. Další tři postupující místa obsadila také družstva z Prahy. Z našeho regionu ZA se kvalifikace zůčastnily pouze dva kluby GC Greensgate a Royal GC M.Lázně.

Autor: R.Běláč

Regionální kvalifikace mládeže MM ČR U16 pro r.2022.

25.6.2022 se na hřišti v Alfrédově uskutečnika kvalifikace družstev mládeže do 16 let, které se zůčastnila pouze 4 družstva. Vzhledem k tomu, že postupují do finálových kol tři družstva, černý Petr zbyl na Golf Klub Týn n.Vltavou. Do finále postupily tradičně děti z klubů RGA Greensgate, GC K.Vary a Royal GC M.Lázně.
přejeme hodně štěstí ve finálových kolech hraných v Telči.
 
Autor: R .Běláč
 

Počáteční  tabulky soutěží družstev mládeže.

Přihlášená družstva do soutěží družstev mládeže naleznete ZDE.

Konečné tabulky soutěží družstev mládeže 2021.

Konečné tabulky soutěží družstev naleznete  ZDE
 
Letos poprvé byla všechna finále odehrána na devítijamkových hřištích a navíc až v říjnovém termínu. Počasí naštěstí přálo a všechny soutěže se odehrály bez problémů. Ve finálových kolech všech mládežnických kategorií měl náš region velmi slabé zastoupení. Proto asi hráči našeho regionu příliš nezasáhli do celkového pořadí.
 
NM ČR smíšených družstev mládeže do 14 let a chlapců do  18 let - žádné družstvo ze ZA nepostoupilo do finále. 
 
NM ČR smíšených družstev mládeže do 16 let - 5.místo RGA - regionální golfová akademie .                                                                                                     

NM ČR smíšených družstev dívek do 18 let - 4.místo RGA - regionální golfová akademie, 8.místo GC Karlovy Vary.                                                                      

Autor: R.Běláč 

Regionální kvalifikace družstev mládeže - MČR do 16 let.

Kvalifikace dětí do 16 let proběhla na hřišti Barbora.  Tato kvalifikace se hraje odděleně od regionu Západ B. Do kvalifikace nastoupilo 7 klubů, což je nejvíce za několik posledních let a tři postupová místa vybojovala družstva klubů RGC Mar.Lázně, RGA- regionální golfová akademie a GK Týn nad Vltavou.
 
Autor: R.Běláč

Regionální kvalifikace družstev mládeže - MČR dívek do 18 let

Na hřišti v Alfrédově proběhla také kvalifikace mládežnických družstev dívek..  Kvalifikace se také hrála společně s regionem Západ B a účastnilo se jí 14 družstev. Do finále poustoupila 4 družstva. Zde náš region Západ A zaznamenal výrazně lepší výsledky než u kvalifikace chlapců. Z prvních dvou míst postoupily do finálových kol kluby GC Karlovy Vary a RGA-regionální golfová akademie. Kvalifikace ze z našeho regionu zůčastnilo pět klubů.
K postupu gratulujeme.
 
Autor: R.Běláč
 

Regionální kvalifikace družstev mládeže - MČR chlapců do 18 let

Na hřišti v Alfrédově proběhla letošní první kvalifikace mládežnických družstev, družstva chlapců do 18 let.  Kvalifikace se opět hrála společně s regionem Západ B a účastnilo se jí 16 družstev. Do finále poustoupila 4 družstva. Bohužel ani jedno postupující družstvo není z regionu Západ A. Nejlepší "naše" družstvo skončilo na pátém místě, což byla RGA-regionální golfová akademie. Hráči tohoto klubu zahráli schodný počet ran (239) jako na čtvrtém postupovém místě jráči klubu GC Black Bridge. Ten postopil na základě pomocného kritéria, lepšího nejlepšího výsledku.
 
Autor: R.Běláč

Konečné tabulky soutěží družstev mládeže 2020

konečné tabulky soutěží družstev naleznete ZDE
 
Letošní rok zaznamenal náš region trochu ústup ze slávy. Do finálových kol postoupilo jen několik klubů a výraznějšího úspěchu dosáhl pouze klub Greensgate GC, který se na M ČR smíšených družstev do 14 let umístil na výborném druhém místě.
 
Autor: R.Běláč 

Regionální kvalifikace družstev mládeže M ČR 16 ZA+ZB 2020

Na hřišti Cihelny proběhla dne 28.7. 2020 kvalifikace družstev mládeže do 16 let. Jako v loňském roce se hrála společně s družstvy z regionu Západ B. O tři postupová místa z našeho regionu bojovala (bohužel) pouze čtyři družstva. Do finále postopil klub Mariánské Lázně, Karlovy Vary a Greensgate Dýšina. Přejeme jim hodně štěstí ve finálovém turnaji.

Autor: R.Běláč

Regionální kvalifikace MČR smíšených družstev do 14 let 2020

V úterý 21.7. proběhla společná regionální kvalifikace Západ A MČR družstev do 14 let. O čtyři postupová místa do finálového turnaje hrálo 20 družstev. Z našeho regionu Západ A o postup bojovaly čtyři kluby, pět týmů.  Klub GK Hluboká nad Vltavou přijel  s A a B týmem.   Výborného úspěchu dosáhla družstva GCKarlovy Vary a Greensgate GC, která zahrála v součtu shodně 220 ran (tři nejlepší výsledky) a postopila z děleného 2 místa.

Gratulujeme a přejem hodně štěstí ve finále.

Autor: R.Běláč

Konečné tabulky soutěží družstev mládeže 2019

Pořadí naleznete ZDE
 
Mezi vítětzi jsou i družstva klubů z našeho regionu.  Vítězem v kategorii MČR chlapců do 18 let je družstvo Greensgate Golf Club a v kategorii MČR dívek do 18 let družstvo Golf Club Karlovy Vary.  Gratulujeme.
 
Autor: R.Běláč

Regionální kvalifikace družstev mládeže M ČR  do 18 let

V úterý 23.7.2019 proběhla na hřišti Cihelny kvalifikace chlapců a dívek do 18 let. Kvalifikace se hrála společne s oblastí Západ B, takže do finálových bojů postupovaly vždy čtyři týmy. Bohužel se ukázala větší síla klubů z Prahy a okolí, takže z našeho regionu postoupil vždy pouze jeden tým.
V soutěži chlapců tým Royal Club Mariánské Lázně a v soutěži dívek Greensgate Golf Club. Postupujícím gratulujeme.
 
Autor: R.Běláč

Regionální kvalifikace  M ČR 16 v Mladé Boleslavi

Dne 11.5. proběhla letošní první kvalifikace soutěží družstev. Do finále Poháru klubů v Beřovicích postoupila z našeho regionu tradičně družstva
Mariánských Lázní, Karlových Varů a Greensgate (Dýšina). Soutěžese se zůčastnilo pět družstev a kvalifikace se hrála společně se Západem B.
 
Autor: R.Běláč

Postupový klíč do finálové fáze soutěží družstev mládeže 2019

 
Mistrovství ČR smíšených družstev do 14 let
11.5. Mladá Boleslav - kvalifikaci hraje dohromady Západ A a B, za družstvo hrají 4 hráči
Postup do finále:  družstva na 1. - 4.místě
 
Mistrovství ČR smíšených družstev do 16 let
28.7. Barbora - kvalifikaci hrají samostatně družstva Západ A, za družstvo hraje 6 hráčů
Postup do finále:  družstva na 1. - 3.místě
 
Mistrovství ČR družstev chlapců do 18 let
23.7. Cihelny - kvalifikaci hraje dohromady Západ A a B, za družstvo hrají 4 hráči
Postup do finále:  družstva na 1. - 4.místě
 
Mistrovství ČR družstev dívek do 18 let
23.7. Cihelny - kvalifikaci hraje dohromady Západ A a B, za družstvo hrají 4 hráčky
Postup do finále:  družstva na 1. - 4.místě
 
Autor: R.Běláč

 

Kvalifikace družstev mládeže 2019

V roce 2019 se kvalifikace soutěží družstev mládeže 14,16,18 hrají společně s družstvy Západ B. Kvalifikace M ČR 16  dne 11.5. na hřišti Mladá Boleslav, M ČR 14, dne 23.7. na hřišti Pyšely a M ČR 18CH, 18D dne 23.7. na hřišti Cihelny.

Konečná tabulka soutěží družstev mládeže 2018

Umístění všech družstev  mládeže, které hrály v soutěžích družstev  sezóně 2018 ve formátu PDF naleznte ZDE.
 
Největšího úspěchu dosáhlu družstvo GC Karlovy Vary, které zvítězilo v kategorii  M ČR smíšených družstev dívek do 18 let a družstvo Greensgate Golf Club, které zvítězilo v kategorii  M ČR smíšených družstev chlapců do 18 let.
 
K tomuto úspěchu všech hráčům gratulujeme.
 
Autor: R.Běláč

 

Kvalifikace 2018 soutěží družstev mládeže M ČR 14 a 18 let

24.7. 2018 proběhla kvalifikace soutěží družstev mládeže na hřišti Darovanský dvůr. Ze všech soutěží postupují dvě družstva do finálových kol na hřišti Ropice.
Do finále postoupily cluby:
 
MČ R 14  -  Greensgate GC a GC K.Vary
MČ R 18 dívky - GC Karlovy Vary, Greensgate GC
MČ R 18 chlapci - Royal GC Mariánské Lázně, Greensgate GC
 
Autor: R.Běláč

Kvalifikace 2018 soutěží družstev mládeže do 16 let - Pohár klubů

Kvalifikace družstev mládeže byla zrušena. Do finálové části postupují první tři nejlepší družstva. Jelikož se do soutěže přihlásily čtyři družstva, ale ze tří klubů, mají tyto kluby postup jistý. Proto byla po dohodě se zúčastními kluby kvalifikace zrušena.
 
Autor: R.Běláč

Konečné tabulky soutěží družstev mládeže 2017

V lerošním roce se mládežnickým družstvům z naší oblasti příliš nevedlo. Na stupně vítězů se pouze 2x dostalo družstvo mládeže Golf Clubu Greensgate (dýšina) . V Poháru klubů-smíšená družstva do 16 let obsadilo toto družstvo 3.místo a v NM ČR družstev do 18 let 2.místo.

Konečné tabulky soutěží družstev mládeže v kategoriích 14, 16 a 18 let naleznete ZDE

Děkujeme všem družstvům, která se účastnila finálových kol, za reprezentaci.

Autor: R.Běláč

Kvalifikace MČR družstev mládeže 2017

V sobotu 27.5. proběhla na hřišti v Sokolově kvalifikace Mistrovství ČR družstev mládeže do 14 let. Kvalifikaci mělo hrát 7 týmů, ale po odřeknutí družstva Hluboké se o tři postupová místa utkalo  šest družstev. Vzhledem k tomu, že se ale jednalo také o B a C týmy, postupovaly děti ze všech zůčastněných klubů. Tedy GC Karlovy Vary, Royal GC Mar.Lázně a Greensgate GC. Finále se hraje v Telči.

Autor: R.Běláč

Přihlašte své družstvo do soutěží ČGF

Formulář přihlášky do soutěží družstev ČGF je všem klubům ČGF rozesílán na jejich oficiální mailové adresy a dále je k dispozici na webových stránkách ČGF v sekci Dokumenty STK ke stažení. Tento formulář obsahuje detailní pokyny k vyplnění a podání včetně výše startovného pro rok 2017. Pozor, aby družstvo bylo do příslušné soutěže přijato, vyplněná přihláška musí být zaslána nejpozději do 30. dubna 2017 na e-mailovou adresu olga.masova@cgc.cz a současně musí být také do 30. dubna 2017 na v přihlášce uvedený bankovní účet CGC připsáno jeho startovné. Do soutěží družstev ČGF lze přihlásit jeden tým mužů, jeden tým žen a nově od roku 2017 neomezený počet týmů do všech čtyř soutěží družstev mládeže ČGF (do 14 let, do 16 let, chlapci do 18 let a dívky do 18 let).
 
Dokumety ke stažení v pdf:   přihláška do soutěží    a    pokyny ke startu 2017
 
Autor: R.Běláč

Konečné tabulky  M ČR družstev mládeže 2016

Konečné tabulky všech soutěží družstev mládeže pro rok 2016 naleznete  ZDE 
 
Letošních soutěží družstev mládeže se zůčastnilo 110 družstev. Nejlepších výsledků dosáhl klub Golf Klub Plzeň Dýšina, který postoupil do všech čtyř finálových klání a dvakrát stál na stupních vítězů.
 
Autor: R.Běláč

Vítězství družstva Golf Klub Plzeň-Dýšina v Poháru klubů 2016

Ve dnech 2.-4.8.2016 proběhlo na hřišti Darovanský Dvůr mistrovství ČR družstev mládeže do 16 let. Výborného úspěchu dosáhli hráči a hráčky Dýšiny, kteří potvrdili po vítězství v kvalifikaci, roli jednoho z favoritů a stali se mistry ČR pro r.2016. V semifinále porazili jednoho ze spolufavoritů, družstvo Hodkoviček, až v rozstřelu na třetí jamce. Finále  pak již bylo jejich  jasnou záležitostí. Gratulujeme.
 
Autor: R.Běláč
 
  • Seznam družstev pro kvalifikace mládeže 2016

Zde naleznete všechna družstva mládeže, která se přihlásila do kvalifikací pro r. 2016. Do finálové části vždy postupují vždy první dvě družstva  z kvalifikační skupiny.
 
 
Autor: R.Běláč
 
 
  • Konečné tabulky  M ČR družstev mládeže 2015

Finálovou částí  družstev mládeže, která proběhla 18.-20.8. v Olomoci, byl uzavřen letošní soutěžní riok pro mládežnické soutěže družstev. Z našeho regionu určitě zaslouží pochvalu družstva GK Plzeň-Dýšina a Royal GC Mariánské Lázně. GK Plzeň-Dýšina obsadil 2.místo  M ČR družstev žáku do 14 let a Royal GC Mariánské Lázně obsadil taktéž 2.místo v M ČR družstevdívek do 18 let.
Kompletní výsledky kvalifikací a finálových částí všech soutěží naleznete ZDE
 
Autor: R.Běláč
 
 
  • Výsledky kvalifikacích M ČR družstev mládeže 2014

V prvních týdnech měsíce července proběhly na hřištích Sokolov, Mladá boleslav  a Darovanský Dvůr kvlifikace družstev mládeže do 14,16 a 18 let. V letošním roce kvalifikace poprvé proběhly v novém modelu,kdy spolu hrály družstva z oblastí Západ A a B, a to vždy o čtyři postupová místa.  Výsledky ukázaly velkou převahu družstev z Prahy, neboť většinu postupových míst obsadily pouze družstva z hlavního města. 
Z oblasti Západ A se kvalifikovalo pouze v kategorii dívek do 18 let družstvo Mar.Lázní a chlapců do 18 let družstvo K.varů. V kategoriích do 14 a 16 let vyšla naše oblast na prázdno.
 
autor: Běláč
 
  • Změna v kvalifikacích M ČR družstev mládeže

Pro rok 2014 došlo k výrazné změně v systému kvalifikačních soutěží M ČR družstev mládeže. Pro kvalifikace byly spojeny regiony do dvou oblastí Západ a Východ. Z každé oblasti postoupí do finále 4 nejlepší družstva. Region Západ A byl spojen se Západem B.
Termíny kvalifikací jsou: 1.7.  M ČR družstva 14 let - SOKOLOV
                                    1.7. M ČR  družstva 18 let chlapci - BEŘOVICE
                                    1.7. M ČR  družstva 18 let dívky - MLADÁ BOLESLAV
                                    9.7. M ČR  družstva 16 let  -  DAROVANSKÝ DVŮR
autor: Běláč
  • Seznam družstev pro soutěže v r.2013

Seznam družstev přihlášených do soutěží družstev dospělých i mládeže naleznete ZDE

  • Kvalifikace družstev mládeže 2012 byly ukončeny

11.7.2012 byly kvalifikací družstev do 16 let ukončeny boje o postup do finálové části mistrovství ČR družstev mládeže. Účast si v závěrečné finálové části, které se zúčastní 8 nejlepších týmu z ČR, zajistili většinou tradiční kluby.

Kvalifikace družstev mládeže MČR do 14 let - postoupily Royal GC Mar.Lázně a GC Karlovy Vary, kdy družstvo K.Varů získalo postup o jedinou ránu před Sokolovem

Kvalifikace družstev mládeže MČR do 16 let - postoupily týmy Dýšiné a  GC Karlových Varů

Kvalifikace družstev dívek MČR do 18 let -  postoupily GC Karlovy Vary a Royal GC Mar.Lázně 

Kvalifikace družstev chlapců MČR do 18 let -  postoupily Royal GC Mar.Lázně a GC Karlovy Vary

 

Autor: Běláč

  • Kalendář turnajů mládeže ČGF 2012

Zde naleznete předběžnou verzi turnajů a akcí pro děti a mládež, které jsou započítávany do žebříčků ČGF a jsou pořádány ČGF  nebo obslaství STK ČGF.

 Kalendář mládeže 2012-01-15.pdf (97,5 kB)

  • Změna v termínech kvalifikací družstev mládeže 2012

Z důvodu kolize termínů u kvalifikací mistrovství ČR družstev mládeže do 18 let a mistrovstvím evropy jednotlivců do 18 let došlo ke změně termínů a umístění kvalifikací družstev mládeže.

  • MČR družstev do 16 let Západ A se uskuteční 11.7.2012 na hřišti Dýšina.
  • MČR družstev do 14 a 18 let Západ A se uskuteční 24.6.2012 na hřišti Alfrédov.

Autor: Běláč