Zde  TABULKA POŘADÍ  poháru po 13. turnaji  v SOKOLOVĚ.

Počáteční tabulka poháru klubů  

 POČÁTEČNÍ TABULKA Poháru klubů pro r. 2024. 

Konečnou tabulku poháru klubů naleznete     ZDE   .   

Vítezem poháru klubů pro rok 2023 je RGA Greensgate.  Většinu sezóny se na prvním místě drželi hráči/čky Royal GC Mariánské Lázně, poslední turnaje se však lépe vydařily vítěznému klubu a odsunuly Mariánky nadruhé místo. Vítězům gratulujeme.

Vítězem poháru klubů  2022  jsou hráči Greensgate Dýšiná.

Poslední turnaj na Darovanském dvoře rozhodl o prvním vítězi Poháru klubů ZA. Před turnajem vedli hráči a hráčky GC Greensgate o několik bodů a mohli být předstižení. Své vítězství však potvrdili , neboť v tomto dvoudenním turnaji přinesli tři nejlepší tolik bodů, že svůj náskok navyšili.
 
Konečné výsledky naleznete ZDE.
 
Gratulujeme.

Před posledním dvoudenním turnajem neni o vítězi rozhodnuto

Po 15. turnaji na hřišti v Hazlově v Hazlově se lehce navýšil náskok hráčů z RGC Mar.Lázně.  Náskok 10 bodů může být však ihned pryč díky systému počítání nejlepších deseti výsledků. Vítěze tak potvrdí definitivně až poslední letošní odehrané kolo.
 
Aktuální pořadí poháru klubů naleznete ZDE.

Změna na prvním místě po 14. turnaji

V pořadí čtrnáctý turnaj této sezóny zamýchal poředím v soutěži družstev. Družstvo Mariánských lázní získalo na turnaji v Dýšiné 97 bodů. Tím, že škrtlo slabý výsledek pod 60 bodů, přeskočilo dosud vedoucí družstvo Greensgate v součtu nejlepších výsledků o dva body.

Aktuální pořadí poháru klubů naleznete ZDE.

 

 KLIKNĚTE ZDE  pro aktuální pořadí klubů po posledním odehra ném turnaji v Mariánských Lázních.

Fotogalerie: Turnaj Podbořánky 27.8.23

/album/fotogalerie-turnaj-podboranky-27-8-23/1-jpg25/ /album/fotogalerie-turnaj-podboranky-27-8-23/2-jpg25/ /album/fotogalerie-turnaj-podboranky-27-8-23/3-jpg25/ /album/fotogalerie-turnaj-podboranky-27-8-23/4-jpg24/ /album/fotogalerie-turnaj-podboranky-27-8-23/5-jpg25/ /album/fotogalerie-turnaj-podboranky-27-8-23/6-jpg25/